17Декември2018

vbaeva-2

Утвърдиха общинските ръководства на ГЕРБ област

Сряда, 19 Септември 2018 17:55 | | Печат | Е-мейл | 0

Изпълнителната комисия на ПП ГЕРБ със своето решение утвърди новите 

общински ръководства на ГЕРБ-Пловдив област.

1. Община Асеновград:
Общински ръководител: Христо Грудев Грудев
Организационен секретар: Петър Желязков Филипов
Членове на общинското ръководство:
Ангел Христев Димитров
Васил Георгиев Бураджиев
Димитър Василев Султанин
Димитър Йорданов Янев
Иван Лазаров Чохаджиев
Никола Йорданов Петров
Петър Ставрев Петров

2. Община Брезово:
Общински ръководител: Нели Маринова Минчева
Организационен секретар: Нина Генчева Шопова
Членове на общинското ръководство:
Димитър Петров Чучулигов
Иванка Донева Алексова
Пенка Атанасова Атанасова

3. Община Калояново:
Общински ръководител: Йонко Иванов Вангов
Организационен секретар: Георги Илиев Тричков
Членове на общинското ръководство:
Божидар Борисов Бекиров
Живко Иванов Здравков
Милко Атанасов Бодурски
Павел Славов Топалски
Петър Рангелов Карадамянов

4. Община Карлово:
Общински ръководител: Данка Евстатиева Зидарова – Люртова
Организационен секретар: Доньо Тодоров Тодоров
Членове на общинското ръководство:
Дечко Матеев Керезов
Кирил Янков Георгиев
Мано Христов Несторов
Никола Божидаров Бекиров
Николай Цветков Цветков
Сребра Костова Атанасова
Стефка Пейкова Савова

5. Община Кричим:
Общински ръководител: Ангел Костадинов Анев
Организационен секретар: Айше Мустафа Мечкарска
Членове на общинското ръководство:
Илия Иванов Цветков
Пантелей Атанасов Тодоров
Стоил Атанасов Иванов

6. Община Куклен:
Общински ръководител: Пламен Петров Гошев
Организационен секретар: Станимир Андонов Андонов
Членове на общинското ръководство:
Борислав Карамфилов Момчев
Никола Георгиев Калоферов
Николина Иванова Миткова

7. Община Лъки:
Общински ръководител: Пламен Иванов Райчев
Организационен секретар: Севдалина Емилова Назърова
Членове на общинското ръководство:
Дафинка Евелинова Каменова
Наталия Савкова Чавдарова
Симеон Радоев Пайталов

8. Община Марица:
Общински ръководител: Гергана Трендафилова Трендафилова
Организационен секретар: Петър Ангелов Славков
Членове на общинското ръководство:
Александър Георгиев Богданов
Петко Танчев Чочев
Стоил Личев Михайлов
Стоян Илиев Куршумов
Стоянка Рангелова Ботева

9. Община Перущица:
Общински ръководител: Мария Асенова Витанова – Вълканова
Организационен секретар: Душка Михайлова Кръстенова
Членове на общинското ръководство:
Елица Иванова Данева
Захари Станимиров Захариев
Радослав Йорданов Даянов

10. Община Първомай:
Общински ръководител: Катя Николаева Попова
Организационен секретар: Чавдар Петров Здравчев
Членове на общинското ръководство:
Бальо Кирев Балев
Георги Христов Кирев
Запрян Велев Ангелов
Красимира Александрова Александрова
Любомир Стефанов Хубенов

11. Община Раковски:
Общински ръководител: Павел Андреев Гуджеров
Организационен секретар: Мария Йосифова Гиева
Членове на общинското ръководство:
Георги Николаев Лесов
Данаил Георгиев Горов
Любов Степановна Кориновска
Младен Николов Шишков
Петър Ангелов Антонов

12. Община Родопи:
Общински ръководител: Пламен Димитров Спасов
Организационен секретар: Любомир Петров Бойчев
Членове на общинското ръководство:
Валентина Радкова Хаджиева
Галина Иванова Вълева
Георги Илиев Кръстев
Запрян Василев Янков
Румяна Иванова Самоковарева

 

13. Община Садово:
Общински ръководител: Георги Кирилов Буков
Организационен секретар: Калина Георгиева Стаменова
Членове на общинското ръководство:
Георги Борисов Ташев
Даринка Димитрова Динкова
Димитър Ангелов Лулчев
Васка Николова Атанасова
Милен Атанасов Чолев

14. Община Сопот:
Общински ръководител: Елка Стоянова Еленова
Организационен секретар: Теодора Петкова Кулинска
Членове на общинското ръководство:
Димо Димитров Димов
Мария Христова Петрова
Невена Мънева Енева
Николай Атанасов Спасов
Христо Ангелов Цолев

15. Община Стамболийски:
Общински ръководител: Стоян Димитров Богданов
Организационен секретар: Владимир Малинов Пильов
Членове на общинското ръководство:
Йордан Тодоров Тодоров
Любомир Грозданов Марков
Мариана Атанасова Димитрова
Стоил Димитров Стоев
Тодор Димитров Гьошев

16. Община Съединение:
Общински ръководител: Петя Томова Червенакова
Организационен секретар: Катя Любенова Алова
Членове на общинското ръководство:
Валентин Давидов Заимов
Владимир Иванов Бешлишки
Петя Атанасова Йовчева 

17. Община Хисаря:
Общински ръководител: Бойко Цветанов Гавраилов
Организационен секретар: Милена Димитрова Балямска
Членове на общинското ръководство:
Васил Георгиев Пендев Виделина
Николова Попова
Иван Костов Бабаджанов
Минчо Стаев Чавгов
Стоян Ненчев Найденов

Последно променена в Неделя, 28 Октомври 2018 07:35

Добавете коментар

Редакцията не носи отговорност за съдържанието на коментарите. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Защитен код Обнови

Издания на ЦУМ - Център за универсални медии: Пловдив-онлайн | Асеновград-онлайн | Карлово-онлайн |

Карлово Онлайн e част от групата на ЦУМ  – Център за универсални медии, заедно с plovdiv-online.com и asenovgrad-online.com.
Copyright (c) ЦУМ - Център за универсални медии 2009 - 2017